ул. Ген. Цветаева, 3/5, оф. 9
офис (048) 701-00-89
факс (048) 733-57-66

 
Менеджеры
по продажам:
 
 
 
 
Шевченко Александр
тел. 050-712-10-03

Курс EUR по данным Национального Банка Украины

Курс USD по данным Национального Банка Украины
   Главная      Мифы о натуральной черепице
Хотите заказать звонок или расчет кровли?
 
 
 
 
 

Міфи стосовно натуральної черепиці

 
Мова в сьогоднішній статті піде про вагу покрівельного матеріалу і його роль в будівництві та облаштуванні покрівлі. Спілкуючись з клієнтами, нашим спецiаістам кожного разу задають питання: «Чи витримає будинок вагу цементно-піщаної черепиці, адже вона така важка»?

 
Так, дійсно, вся натуральна черепиця значно важче інших покрівельних матеріалів. Якщо порівняти вагу цементно-піщаної черепиці BRAAS  і вагу, самої легкої, метало черепиці, то різниця між матеріалами складе близько 90%. Саме на стільки метало черепиця легша за цементно-піщану. Але при проектуванні будинку архітекторами в розрахунок додатково закладається снігове та вітрове навантаження, вага стін та перекриття, вага меблів та внутрішнього оздоблення.  
 
Щоб розібратися в питанні більш детально, розглянемо приклад. Вага цементно-піщаної черепиці становить 45 кг/м². Вага метало черепиці становить 5 кг/м². В такому випадку, різниця складає 90%. Додаємо до наших розрахунків снігове навантаження – 180 кг/м², вітрове навантаження – 55 кг/м², вагу бруса – 35 кг/м², вагу оздоблення – 25кг/м², вагу ізоляційних матеріалів – 7 кг/м², що в сумі становить 302 кг/м², і отримуємо вагу цементно-піщаної черепиці – 347 кг/м² і вагу метало черепиці – 307 кг/м². Порівнявши отриманні результати маємо різницю в 11%. Якщо, додатково врахувати вагу стін і перекриття, отримаємо різницю в 2-3 %. В ситуації з двоповерховим будинком і більше, вага покрівельного матеріалу взагалі не помітна, адже з кожним новим поверхом навантаження покрівлі на фундамент зменшується.  

Єдиний випадок, коли треба враховувати вагу покрівельного матеріалу, це при реконструкції давно побудованих будівель. В таких випадках треба ретельно дослідити конструкцію всього будинку професійними інженерами і тільки після того приймати рішення, щодо покрівлі.  

 
Звичайно, приведені розрахунки є орієнтовні і їх не можна однозначно застосовувати до всіх будівель, адже є ще багато параметрів, які враховуються при розрахунках будівлі, наприклад, кут нахилу даху, вітрова і снігова зони розташування об’єкта та ін. Але, навіть, з приведених розрахунків можна зробити висновок, що вага цементно-піщаної черепиці ні в якому випадку не нашкодить будинку. А в випадку стихійних лих і буревіїв її вага буде додатковою перевагою.
 
 

Это интересно:
 
Черепица Браас Одесса

«Кровля Одесса» – самые низкие цены на кровельные материалы в Одессе!
 
       Полезные статьи:
 

 
 
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100